Новая Почта, Автолюкс, Гюнсел, Ин-Тайм, Мист-Экпресс – рейтинги, отзывы, график работы. Службы доставки, курьерские службы, международная доставка, доставка грузов, доставка почты, курьерская доставка, доставка наложенным платежом.
Пункт (СС и EMS)
ул. Сечевых Стрельцов, 6
(0352) 52‑51‑38 График работы
Для получения более достоверной информации посетите официальный сайт компании Спецсвязь (EMS)
Автор: Ольга Шевчук   01.02.2014 18:20

Доброго дня. Хочу написати своє враження від роботи цієї компанії, тому що, вважаю, що люди не повинні викидати свої гроші "на вітер". Я живу в Йорданії. Батьки два рази передавали мені передачі, користуюстчь фірмою EMS. Вони обіцли, що пакунок буде доставлено по адресу в руки. Мало того, що передача попала на державну пошту, де ми оплатили податок в розмірі 50 доларів, то ще й пропали деякі речі. EMS - це приватна фірма, яка бере оплату за свої послуг набагато більшу, ніж державна пошта України. Тоді чому ви не виконуєте свої обіцянки, не доставляєте передачі в руки і не забезпечуєте того, щоб все дойшло в цілості??? Прошу всіх, хто має бажання скористуватися послугами EMS добре подумати і вибрати більш надійну компанію, а в крайньому випадку державну пошту України, принаймі - це набагато дешевше.

Ответить
ЗакрытьЗакрыть
Добавить компанию

Введите код с изображения:

Данная возможность предоставляется абсолютно бесплатно, но только при условии наличия официального сайта компании. Возникли вопросы?

Добавить